recenzja taboretu ringo

Taboret Ringo – idealny do stylowej kuchni

Ciężko mówić o eleganckich, pięknych taboretach. Sama ich konstrukcja jest bowiem ograniczona do minimum. Są to proste meble kuchenne, które mają służyć do siedzenia i na tym kończy się temat. Tak przynajmniej do tej pory myśleliśmy, zanim nie zobaczyliśmy produktu dostępnego w sklepie CentrumKrzesel.pl jakim jest taboret Ringo.

Ten przykład pokazuje, że nawet w przypadku tak prostych mebli do kuchni, można sobie pozwolić na oryginalność i elegancję. Wystarczy bowiem jedno spojrzenie, by zauważyć, że ten taboret został zaprojektowany z prawdziwą pasją. Jednoczęściowa, metalowa konstrukcja w kolorze chromu lub aluminium świetnie prezentuje się dzięki łagodnemu wykończeniu, otaczając okrągłe drewno, które stanowi siedzisko. Producent w tym przypadku zamiast zwykłej, okrągłej deski użył czegoś znacznie bardziej oryginalnego, z pięcioma paskami tworzącymi naturalne przerwy w drewnie. Dzięki temu taboret wygląda nowocześnie i z powodzeniem odnajdzie się w minimalistycznej kuchni urządzonej w świeżym stylu.

Taboret, który zajmuje mało miejsca

zdjęcie taboretu ringoTaboret Ringo jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy potrzebują większej ilości mebli. Konstrukcja została bowiem przemyślana w taki sposób, by taborety dało się układać jeden na drugim. Dzięki temu można je wygodnie transportować, a także magazynować, by zajmowały możliwie jak najmniej miejsca. Producent daje również możliwość wybrania, z jakiego gatunku drewna będzie wykonane siedzisko i w jakim kolorze. 10 różnych barw na pewno wystarczy, by znaleźć tę, która będzie najlepiej komponować się z kolorem ścian w kuchni czy wykładziną.